Klub Jazda!Park Manufaktura to jeden z największych parków rozrywki w Łodzi. Na 600m2 znajdują się 12 profesjonalnych stołów bilardowych, oraz mnóstwo automatów oraz symulatorów video, które zagwarantują Państwu wielogodzinną rozrywkę.

Nasz lokal jest doskonaą alternatywą na spędzenie czasu z całą rodziną. Posiadamy najnowsze automaty dostosowane do Państwa potrzeb oraz możliwości nawet najmłodszych klientów.

W naszej bogatej ofercie znajdują się najnowsze symulatory wyścigów samochodowych oraz motocyklowych, cymbergaje, stoły do piłkarzyków. Miłośnicy sportów walki mogą zmierzyć siłę swojego uderzenia na automacie BOXER. Najlepsze wyniki są premiowane zaproszeniami na bilard lub darmowym drinkiem. Ducha sportowej rywalizacji zapewni gra w Darta (rzutki) oraz koszykówką. Ponadto w ofercie mamy też automaty z maskotkami oraz kulkami (nagrodami).

Nasza oferta dotycząca arkady gier została wzbogacona o usługę rozrywkowo-edukacyjną dla dzieci – automaty, które dostarczają nie tylko rozrywki ale także edukacji w zakresie ochrony środowiska, recyklingu oraz kształtują zdolności manualne oraz usługę w zakresie rozrywki grupowej – automaty wielostanowiskowe, umożliwiające wspólne wyścigi wielu uczestników, automaty te stanowią innowację na rynku polskim.

W każdą środę rządzimy cenami w Manufakturze. Obniżka cen produktów z baru do 70%. Bilard przez całą środę tylko 7 zł za pół godziny gry!

Nasz lokal zapewnia profesjonalną obsługę barmańską. Emocje można ostudzić niepowtarzalnymi drinkami, koktajlami i napojami.

Jazda!Park to wspaniałe miejsce na odprężenie i odpoczynek podczas zakupów w Manufakturze oraz na spotkania w szerszym gronie.

Organizujemy imprezy zarówno dla dużych i małych firm, jak i dla klientów indywidualnych.

W naszym lokalu można obejrzeć najciekawsze wydarzenia sportowe oraz skorzystać z darmowego dostępu do Internetu WI-FI.

W okresie letnim zapraszamy naszych gości do ogródka Jazda!Park (rynek), a najmłodszych klientów na fantastyczną karuzelę znajdującą się na rynku Manufaktury (obok marketu Alma)

Do zobaczenia w Jazda!Park Manufaktura!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Czwartek 10:00-01:00
Piątek-Sobota 10:00-03:00
Niedziela 10:00-01:00

Rezerwacje bilard oraz stoliki: 42 633 50 18
Rezerwacje firmy, imprezy: 663 614 026
Manufaktura |  Home |  Galeria |  Kontakt